• Marta Pokorska-Jurek

Spotkanie autorskie z Mamą Tygrys. 03.12.2021, godz.18:30


"Serdecznie zapraszamy na spotkanie z MARTĄ POKORSKĄ-JUREK z Mama Tygrys / Formy Przekazu, której artystyczna dusza aż kipi od twórczych projektów... Marta ma doświadczenie w pisaniu bajek i felietonów, robieniu warsztatów, szkoleń, słuchowisk, grafik, ilustracji... i to pewnie nie wszystko!


Zapraszamy już w piątek 3.12 o godz. 18.30 do klimatycznej artystycznej klubokawiarni KIPISZ, zlokalizowanej w sercu miasta przy ulicy Piotrkowskiej 282 przy Centralnym Muzeum Włókiennictwa (wejście od Parku Reymonta). ​ Spotkanie jest bezpłatne - kawa, herbata i słone / słodkie przekąski dostępne do kupienia przy barze.Marta Pokorska-Jurek


Autorka książek i słuchowisk dla dzieci. Redaktorka, ilustratorka, lektorka radiowa, analityczka wzornictwa. Z wykształcenia socjolożka (Uniwersytet Łódzki), absolwentka studiów podyplomowych: Total Design Management (Warszawska Szkoła Biznesu), Wzornictwa przemysłowego (Akademia Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi), Kształcenie głosu i mowy (Uniwersytet SWPS). Laureatka Kultugrantów (2020, 2021) Łódzkiego Centrum Wydarzeń. Tworzy filmy popularnonaukowe, newsy i reportaże, pisze do magazynu F5, jest autorką felietonów dla dorosłych, a także koordynatorką i prowadzącą warsztaty dla dzieci. Od wielu lat związana z radiem.

https://www.facebook.com/mamatygrysFORMY PRZEKAZU

założone przez Martę wydawnictwo z ofertą bajek dla dzieci, a także firma zajmująca się analizami wzorniczymi, przeprowadzaniem szkoleń z zakresu wystąpień publicznych (w tym medialnych). https://www.formyprzekazu.com

Spotkanie poprowadzi łódzka pisarka AGNIESZKA ANNA JANISZEWSKA, autorka powieści gatunku realizm magiczny pt. „Woda księżycowa”, life coach i doktorantka przy Katedrze Edukacji Artystycznej i Pedagogiki Twórczości UŁ.
INSPIRACJE DLA DUSZY to unikalna przestrzeń, w której prezentują się i dzielą inspiracjami ze swojej działalności twórcze osoby (artyści - też początkujący - i twórcy wielu rożnych obszarów aktywności) z Łodzi i okolic. Inspiracje dla duszy to projekt lokalny i mający na celu integrowanie osób zainteresowanych tematyką twórczości, kreatywności i rozwoju osobistego. Spotkania są cykliczne - zainteresowane osoby zapraszamy do zgłaszania się na messengerze https://www.facebook.com/coachingdladuszyDo zobaczenia :)
34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie