• Marta Pokorska-Jurek

Szkolenie z wystąpień medialnych 9.12.2021


Moi mili - zapraszam na szkolenie z Toastmasters. Wejście za darmo. Wiedza bezcenna


Czy wiesz, że 9.12.2021 to wyjątkowa data? Dlaczego? Bo do naszego klubu Łódź Toastmasters przychodzi wyjątkowy gość, który z wystąpieniami publicznymi w różnych mediach jest za pan brat! Już w drugi czwartek grudnia Marta Pokorska-Jurek będzie szkolić nasze grono z wystąpień przed publicznością. Nie może Ciebie zabraknąć!!!


Kiedy: czwartek 9 grudnia 18:30-20:30 (zamiast tradycyjnego spotkania)

Co: interaktywny wykład

Tytuł: Wystąpienia medialne i publiczne

Prowadząca: Marta Pokorska-Jurek

Gdzie: University Business Park przy ul. Wólczańskiej 178 (budynek B, salka naprzeciwko wejścia)


Dlaczego warto przyjść na wykład? Bo dzięki niemu: dowiesz się jakie elementy wypowiedzi zakłócają przekaz merytoryczny, jak przygotować się do wystąpień w mediach, jak mówić do większej i do mniejszej widowni.


O prowadzącej: Radiowiec, lektorka i redaktorka w filmach popularnonaukowych, trenerka kadry akademickiej Politechniki Łódzkiej w zakresie wystąpień publicznych i medialnych, prowadzi warsztaty dla dzieci, pisze książki i przygotowuje podcasty dla Akademii Sztuk Pięknych. Absolwentka studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS "Kształcenie głosu i mowy". Poza tym magistra socjologii i dyplomowany design manager. Ostatnio brała udział w szkoleniu VIP z prof. Jerzym Bralczykiem. Poza tym kształcili ją prof. Maria Bończyk, dr hab. Monika Kaczmarek-Śliwińska, dr hab. Bożena Suchocka, czy wcześniej wspomniany prof. Bralczyk.


PS. Proszę odmeldujcie się na facebooku wydarzenia: https://fb.me/e/2FylaNifV

8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie