• Marta Pokorska-Jurek

Czy psu na budę jest nuda? Warsztaty pomysłowości dla dzieci

Już w tę, najbliższą nam sobotę o godzinie 16 gratka - warsztaty dla dzieci, a dla dorosłych leżaczek. Czy można lepiej trafić spędzając weekend w Łodzi?


Warsztaty skierowane są dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Jak z nudy zrobić sztukę? Jak stworzyć coś z niczego i to w dodatku w sposób, z którego Matka Ziemia byłaby zadowolona? Autorka słuchowsk Piezz Band, Marta Pokorska - Jurek, poprowadzi wyjątkowe warsztaty kreatywne dla dzieci połączone z czytaniem książek o kocie Maurycym i psie Alfredzie.


Piezz Band to historia o sekretnym życiu zwierząt domowych, które postanawiają założyć własny band muzyczny i ruszyć w trasę po Polsce. Postaci są autentyczne, a historia oparta na tym, co opowiedział autorce, Mamie Tygrys, kot Maurycy.


Nasz gryplan dla dzieci:

1. Posłuchajcie bajki! - autorka czyta historie skarpetek psa Alfreda 2. Czy słuchałeś uważnie? - quiz z nagrodami dla uważnych słuchaczy 3. Maluj czym się da! - warsztaty plastyczne, tworzenie pędzli i farb 4. Prezentacja prac młodych artystów!


Nasz gryplan dla rodziców:

- pomoc najmłodszym uczestnikom warsztatów podczas tworzenia prac, - kawa, herbata i zimne napoje, - wypoczynek na leżaczkach, w naszej strefie komfortu lub w alei parkowej ŁSSE.


Na spotkaniu będzie można kupić książki autorki oraz zobaczyć na żywo i pogłaskać jednego z bohaterów słuchowisk.


Ze względu na warsztatową formę spotkania, liczba miejsc jest ograniczona. Bardzo prosimy o wykupienie bezpłatnego biletu na platformie evenea (kliknij na ikonę biletu).
Marta Pokorska-Jurek

redaktorka, ilustratorka, lektorka radiowa, analityczka wzornictwa, socjolożka (UŁ), absolwentka Total Design Management (Warszawska Szkoła Biznesu) oraz wzornictwa przemysłowego (ASP Łódź). Laureatka Kultugrantów (2020, 2021) Łódzkiego Centrum Wydarzeń. Tworzy filmy popularnonaukowe, newsy i reportaże, pisze do magazynu F5, jest autorką felietonów dla dorosłych i książek dla dzieci, a także koordynatorką i prowadzącą warsztaty, od wielu lat związana z radiem.
Projekt powstał dzięki współpracy z Łódzkim Centrum Wydarzeń (Kultugranty 2021)33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie