Szukaj
  • Marta Tygrys Pokorska-Jurek

Wróciłam tam, gdzie moje miejsce


(tu na zdjęciu jeszcze przeżywam)


Wczoraj w Studenckim Radiu Żak PŁ miałam przyjemność zaprezentować m.in. słuchowisko "Pies Alfred i historia jego skarpet". I tak już teraz będzie, że w każdą środę usłyszycie mnie na antenie w audycji autorskiej "Patchwork w Tygrysy" o godzinie 18:00 (Łódź - 88,8 MHz oraz via www.zak.lodz.pl).


Powiem Wam, że jak weszłam do radia to miałam mieszane uczucia. Byłam dla obecnych radiowców obca. I choć wcale nie czuję się staro, to musnęło mnie poczucie wieku.


Żałowałam powrotu. Schowałam się w kąciku przyżekając sobie, że to ostatni raz wracam do Żaka. Zrobiłam sobie wewnętrzną awanturę. Nafukałam na siebie nieprzyzwoicie, że oto tu młodym zabieram fale. No i ta obcość w radiu, w którym prawie mieszkałam, z którym wiążę wspaniałą dekadę i najciekawsze 5 lat życia. A teraz nikt mnie nie zna. Co za ambaras!


I tak było aż do momentu aż usiadłam w studio i włączyła się malina (on air). Poczułam tę dogłębną rozkosz, ten rykoszet radości i płuca pełne łaskotek. O materdej, kocham radio. Honey, I'm home! :)Bajki znajdziecie też tu:

spotify - Mama Tygrys

32 wyświetlenia

©2020 by Tygrys. Stworzone przy pomocy Wix.com